Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Хмарні сервіси, приклади

Хмарне рішення для керування банкоматами

Клієнт: Компанія з управління ATM (США)

Тривалість проекту: 6 місяців

ОГЛЯД

Наш клієнт, компанія з управління банкоматами, потребував рішення для більш ефективного збору та узгодження даних з різних джерел і їх передачі із локального сервера в хмару. Поточний робочий процес включав численні ручні кроки, такі як отримання інформації від кількох сховищ, звірка цієї інформації з даними від банків та сторонніх інструментів звітності у файлах Excel.

ВИКЛИК

Головне завдання полягало в тому, щоб розробити інтуїтивно зрозумілу та зручну систему для утримувачів банкоматів, які мають обмежений час. Крім того, клієнт потребував рішення, яке б покращило процеси планування, спростило передачу запланованих транзакцій трейдерам і спростило збір інформації зі сторонніх джерел. Останнім кроком було завантаження даних клієнта в хмару.

РІШЕННЯ

Sprinterra запропонувала “ATM Vaults” – повністю автоматизоване хмарне рішення для управління банкоматами, розроблене з використанням ключових технологій, таких як Python (Django) для бекенду, MySQL для управління базами даних і AWS для хостингу в хмарі, безперебійного завантаження даних і масштабованості. Проект був реалізований у кілька етапів, розвиваючись у складний щотижневий план управління грошовими сховищами, який дозволяє легко створювати звіти одним кліком. Щоб вирішити проблему збору інформації з сторонніх джерел, був розроблений ефективний процес ETL (Extract, Transform, Load) для розбору вхідних файлів з FTP-локації та завантаження даних в ATM Vaults. Sprinterra також створила модель прогнозування на основі історичних даних і інтегрувала її в систему, надаючи прогнозні дані, які роблять планування більш зручним для кінцевих користувачів.

ПЕРЕВАГИ