Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Робота з даними, приклади

Покращення відповідності вимогам AML для банку в Латинській Америці

Клієнт: Банк у Латинській Америці

Тривалість проекту: 6 місяців

ОГЛЯД

Банк в одній із країн Латинської Америки прагнув підвищити ефективність свого відділу комплаєнсу та покращити процеси Знай Свого Клієнта (KYC). Проект включав інтеграцію нової системи боротьби з відмиванням грошей (AML), вдосконалення попередньої перевірки щодо санкційних списків OFAC і забезпечення всебічного звітування про зібрані дані. Банк хотів встановити нові процеси управління даними відповідно до останніх регуляторних вимог та технологічних тенденцій. Це вимагало точного ідентифікації даних, їх агрегування з різних джерел, застосування правил трансформації для відповідності стандартам AML та регулярних оновлень повних та інкрементних завантажень даних у хмарне сховище даних (DWH).

РІШЕННЯ

Використовуючи хмарні сервіси Azure та інструменти OpenAI, Sprinterra розробила елегантне та інноваційне рішення, яке включає:

Технічне рішення Sprinterra дало змогу автоматизувати екстракцію даних з основної застарілої системи банку та зовнішньої платіжної платформи, обробляючи їх у денормалізованому форматі. Використовуючи Azure Data Factory, Azure Functions та Azure SQL, дані проходять комплексний процес трансформації, включаючи очищення, нормалізацію та застосування спеціалізованої логіки для відповідності вимогам AML, перед тим як бути відображеними на необхідні поля. Потім дані зберігаються у хмарному DWH Azure Synapse Analytics з підключеним інструментом звітності Power BI. 

Підхід Sprinterra був ключовим для успішного впровадження процесу ETL, який відповідає вимогам AML. Це впровадження значно підвищило можливості верифікації, перевірки та звітності даних.

РЕЗУЛЬТАТИ

Інтеграція банку зі сторонньою системою AML стала значним кроком уперед у запобіганні шахрайству та підвищенні відповідності вимогам. Експертне управління різноманітними джерелами даних компанією Sprinterra сприяло постійному, актуальному моніторингу, аналізу, звітності та функціям сповіщення. Інструмент перевірки санкцій на основі AI від Sprinterra модернізував і спростив процес комплаєнсу, зменшуючи кількість ручних помилок і забезпечуючи актуальність банку щодо часто оновлюваних списків санкцій.

ТЕХНОЛОГІЇ

ПЕРЕВАГИ

Рішення для потокової обробки даних у реальному часі для регіонального банку

Клієнт: Регіональний банк, США

Тривалість проекту: 6 місяців

ВИКЛИК

Банк потребував рішення, яке забезпечило б своєчасний і безпечний доступ до даних транзакцій OLTP для своїх клієнтів. Основні вимоги включали інтеграцію бази даних для процесів ETL/ELT у реальному часі, масштабованість для обробки великих обсягів даних, мінімальний вплив на існуючу інфраструктуру, комплексну авторизацію та безпеку даних, а також можливості технологічної нечутливості. 

РІШЕННЯ

Sprinterra розробила рішення, зосереджене на відмовостійкості та підключенні, гарантуючи, що кожен компонент розроблено з урахуванням надійності. Цей підхід включав використання інструментів із вбудованою підтримкою або додавання проміжних рівнів для досягнення відмовостійкості. 

Для інтеграції та оптимізації бази даних було використано існуючу RDBMS банку, а завдяки інтеграції зі Snowflake команда покращила продуктивність сховища даних, тим самим підвищивши масштабованість і ефективність запитів. 

Безпеку доступу та передачі даних у мережі банку було зміцнено за допомогою NAT і VPN для нехмарних компонентів, а також впровадження суворих протоколів аутентифікації та авторизації. 

Для захисту даних користувачів були створені окремі таблиці/групи для відокремлення інформації, що знизило ризики та забезпечило конфіденційність, з встановленням постійних процесів перегляду та аудиту для забезпечення цілісності рішення. 

Впровадження передових механізмів ETL/ELT дозволило здійснювати обробку даних у реальному часі, відповідаючи вимогам банку щодо швидкості та точності доступу до даних без негативного впливу на продуктивність або безпеку системи.

ПЕРЕВАГИ