Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Бізнес-аналітика та звітність, приклади

Фінансова система на основі штучного інтелекту

Клієнт: FinTech компанія (ЄС)

Тривалість проекту: 12 місяців + постійна розробка та оновлення

ОГЛЯД

Австрійська FinTech компанія звернулася до Sprinterra для розробки веб-платформи фінансового планування, яка б керувала грошовими потоками, плануванням, прогнозуванням та відстеженням рахунків. Клієнт запросив інструмент для створення звітів на замовлення та інтеграцію з певними сторонніми додатками, банківськими програмами, системами рахунків та платежів. Цільові користувачі – малі та середні підприємства в ЄС.

ВИКЛИК

Sprinterra мала створити масштабований веб-продукт SaaS на основі штучного інтелекту, щоб допомогти власникам бізнесу контролювати свої грошові потоки та співпрацювати зі своїми командами щодо фінансових прогнозів та стратегій розвитку бізнесу на одній платформі. Система також вимагала безшовної інтеграції API з кількома банками та фінансовими установами для надання прогнозних рішень.

РІШЕННЯ

Першим кроком була співпраця з командою клієнта для створення MVP продукту з основними функціями для самостійного управління грошовими потоками. 

Потім Sprinterra розробила комплексну SaaS платформу з широкою функціональністю та зручними у використанні функціями. Використовуючи найкращі практики розробки на Python (Django), OpenBanking та сервіси AWS, платформа була інтегрована з банківськими рахунками та платіжними системами для імпорту та AI-категоризації транзакцій, аналізу шаблонів доходів та витрат, управління рахунками, планування короткострокових та довгострокових бізнес-стратегій, консолідації фінансових даних та підготовки звітів на замовлення для зацікавлених сторін.

Сьогодні Sprinterra продовжує вдосконалювати продукт, додаючи нові функції, інтеграції та поліпшення. Платформа тепер включає понад 20 інтеграцій для автоматизації робочих процесів користувачів. 

Sprinterra також запустила мобільний додаток з візуалізаціями даних для легкого відстеження змін грошових потоків. У співпраці з командою клієнта, Sprinterra забезпечує високоякісну підтримку клієнтів. 

Понад 2000 компаній використовують продукт для фінансового планування, при цьому команда Sprinterra глибоко залучена у вирішення складних питань користувачів.

ТЕХНОЛОГІЇ

Python (Django), PostgreSQL, Pandas, AWS, Інтеграції (finAPI, FlatFile, Zapier та інші)

Дізнайтесь більше на: commitly.com

Додаток «Commitly» доступний для завантаження австрійських App Store та Google Play.